Cinsel Uyum Ve Mutlu Beraberlik

Travestiler için mutlu bir beraberlik aradıkları en muazzam ve en sayğı duydukları ilişkilerin başında gelmektedir. Mutlu bir beraberliğin en mimari yapısı ise tabiki cinsel uyum.

Travestilerde Cinsellikte Uyum

Cinsel hayatta çiftlerin uyum içinde olması cinsel hayatın canlılığı açısından oldukça önemlidir. Öncelikle çiftler cinsel ilişkide eşit konuma sahip oldukları ve her ikisinin de bu birleşmeden zevk alması gerektiği konusunda uzlaşmalıdır. Aksi takdirde bir tarafın baskın diğer tarafın pasif olduğu bir cinsel birliktelik çiftlere mutluluk ve zevk getirmeyecektir. Çiftler bu konuda hemfikir olduktan sonra cinselliklerinde ortak olarak zevk aldıkları konular üzerinde de uzlaşmalıdır. Çünkü bu konuda uzlaşım sağlama çiftlerin ortak şeylerden zevk aldığı bir cinsel hayat üzerine kurulacağından hem erkek hem travesti cinselliği zevk ve mutluluk veren bir eğlence olarak görecektir. Cinsel uyumu yakalamayı başarabilen çiftler, hem aşk ilişkilerinde hem de cinsel hayatlarında mutlu bir beraberliğe erişeceklerdir.

Canlı Bir Cinsel Hayat

Çiftler cinselliği bir görev olarak değil bir zevk olarak görmelidir. Bu sayede cinsel hayat bir çeşit canlılık kazanacak ve çiftler cinsel ilişkiye girecekleri anı iple çekeceklerdir. Örneğin; bazı kişiler cinsel birlikteliği neslin devamlılığı açısından gerekli bir birleşme olarak görüyor. Bu fikir cinsel hayatın hareketliliğini ve bireylere verdiği zevki alıp götürür. Çiftler cinsel ilişkiye “olsa da bitse” gözüyle bakarlar. Cinsel bir uyum sağlayamazlar, her iki taraf da kendi çapında bir şeyler yapmaya çalışır ve bu uyumsuzluğun da onlara bir getirisi olmaz. Bu yüzden çiftler cinsel hayatta canlılığa ve zevke önem vermelidir. Cinsellik görev değil; bir ihtiyaçtır.

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!
Bursa Travestileri istanbul travestileri