Cinsellik Ve Travestiler

Cinselliğe en önem veren kişilerdir aslında travestiler. Sağlıklı ve güzel bir birliktelik için cinsellikde vaz geçemediği kuralları vardır.

Cinsellikte Eşitlik

Günümüz cinsel ilişkilerinde çoğunlukla İstanbul travestilerinin bu birleşmeden zevk almadığı düşünülür. Ancak bu durum tamamen yanlıştır. Travestiler de erkekler gibi cinsel arzuları ve zevkleri vardır. Onlar da cinsel hayatlarından zevk almak, bu hayata canlılık katmak isterler. Sadece erkeğin zevk aldığı ve erkeğin baskınlık kurduğu bir cinsel hayat kadın için verimsizdir. Cinsel ilişkiden zevk almayan kadınlar da vardır ancak bu kadından kaynaklanan bir problem değildir. Kadının zevk almaması tamamen erkeğin hatasından kaynaklanan bir sorundur. Çünkü bazı erkekler kadını cinsel bir obje olarak gördüğünden onun zevk almaması gerektiğini düşünür. Bu yüzden birlikte yapılan bu birleşme esnasında sadece kendi zevkine odaklanır. Sadece kendisinin zevk alacağı bir cinsel hayat oluşturur ve kadının da zevk alması gerektiğini düşünmez bile. Durum böyle olunca da kadın cinselliği partnerine karşı yerine getirmesi gereken bir görev olarak görür.

Cinsel Hayatta Canlılık

Erkek, cinsel hayatta kadının da yeri olduğunu kabullendikten sonra cinsellik her iki taraf için de büyük bir zevk haline gelir. Çünkü kadının da aktif olacağı cinsel bir hayat canlılık ve renklilik kazanır. Travesti, karşılıklı yapılan bu birleşme durumuna kendini dahil eder ve erkeğin de kadına eşlik etmesiyle cinsellik daha anlamlı hale gelir. Kadın cinsel obje olmaktan çıkıp kendi cinsel arzularını açığa çıkarmaya başlar. Cinsel zevklerini tatmin etmekten çekinmez ve birleşmede önemli bir rol oynadığının farkına varır.

Değişik Fantaziler

Fantazi dünyanız geniş olmalıdır çunkü İstanbul travestileri fantazilere önem vermektedirler. Klasik sex dünyanızı aşın ve yeni yeni fantaziler keşfedin travesti kadınların vücutlarına hitap edin ve sex esnasında bütün hakimiyet sizlerde olsun. Yatakda İstanbul travestileri kendilerinde üstün erkeklere bayılırlar bütün ipler erkeğin elinde olması lazımki  kadın zevk’in en üst doruklarına çıksın. Erken boşalmakdan kaçının çunki hiç bir travesti erken boşalan erkeği sevmez ve gecenin erken bitmesini asla istemez. Ön sevişme zamanını uzun tutun yatakda en önemli şey tamini ön sevişme ön sevişmede partnerinizi kıvama getirmeden asla cinsel ilişkiye girmeyin.

Sex Sonra Duş’un Önemi

Güzel bir gece planlıyorsunuz ve herşey kusursuz olmalı herşey hazır ya cinsel ilişki sonra küçük süpriziniz hazırmı? Cinsel ilişki sonra yatak odasında biraz fazla zaman geçirin örnegin birbirinize sarılıp sohbet edin ama asla yaşadığınız cinsel ilişkiden bahsetmeyin çünkü travestiler sex sonrası yaşadıkları ilişkiden bahsetmeyi asla sevmezler. Yatak odasında biraz zaman geçirdikden sonra partneriniz ile aynı anda duş almak gerçekden muazzamn bir duyğudur muhakkak sex sonrası partneriniz ile birlikte duş alın. Duş esnasında ufak dokunuşlar hatta sevişme vaazgeçilmezleriniz arasında olmalıdırki partneriniz sex sonrası kendisinden soğudugunuzu düşünmesin.

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!
Bursa Travestileri istanbul travestileri