ERKEN BOŞALMA NEDENLERİ

Toplumumuzda büyük oranda erken boşalma yaşayan travesti vardır. Bunların bazıları kendi tabularını yıkıp gerekli tedaviyi almaktayken büyük bir kısmı ise görmezlikten gelmektedir. Erken boşalma ciddi bir sağlık sorunudur, bizler bu yazıda erken boşalma ile ilgili olarak neden kaynaklandığı, erken boşalmanın tam olarak neden olabileceği gibi sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Sizler de yazıya yapacağınız yorumlarla destek verebilirsiniz.

ERKEN BOŞALMA NEDEN OLUR?

Erken boşalmanın öncelikli sebeplerine bir göz atalım, bunu yaşayan travestilerin hareketleri gözlemlendiğinde genel olarak aceleci olan erkeklerin erken boşaldığı gözlemlenmiştir. Çapkın erkekler, sürekli partner değiştiren erkekler yine aynı şekilde erken boşaldığı bilinmektedir. Erken boşalma fizyolojik bir durum olduğu gibi pek çoğu da psikoloji ile alakalıdır. Günahkarlık duygusu, seks sırasında bir takım stres yaşama, seks yapılan ortamda yakalanma duygusu gibi pek çok faktör çiftlerde stresi getiren sebepler arasındadır bu da erkekte erken boşalmayı getirir. Erken boşalmanın bir başka nedeni, sürekli mastürbasyon yapan erkeklerde sık sık görülebilir. Özellikle biran önce boşalma duygusu ile hareket etme. Yıllardır zevki tatmadan sadece boşalmak için yapılan bir eylem olduğu bilinmesi ile partnerle girilen ilişki sonrasında bir takım psikolojik olarak durumlar ortaya çıkması. Bu da erkeklerin pek çoğunda erken boşalma sorununu ortaya çıkarmıştır.

Erken boşalma gibi sorunlarınız varsa bu konuda neler yapabileceğinizi ve erken boşalma ile ilgili evde yapabileceğiniz pratik yöntemlerden bahsedelim şimdi de.
ERKEN BOŞALMA İÇİN EVDE YÖNTEMLER

Boşalmayı önlemek için boşalma anından hemen önce yumurtalıklar ile penisin birleştiği kısımdan yumurtalıkları aşağıya doğru bastırın, böylece boşalma isteğiniz geri gidecek ve boşalmayacaksınızdır. Bunun dışında boşalma tamamen psikolojik bir durumdur, aklınıza farklı bir şey getirerek o anki boşalma isteğiniz ve arzunuzu kısa süreliğine ortadan kaldırabilirsiniz. Boşalmak üzereyken partnerinize daha yavaş olmasını hatta durmasını söyleyin ve isteğiniz geçince tekrar devam etsin, ardından boşalmaya yakın tekrar durmasını söyleyin ve boşalma isteği geçince tekrar devam etmesini söyleyin, böylece yapılan bu egzersiz ile kısa sürede doğru boşalmayı öğrenebileceksiniz.

error: Content is protected !!
Bursa Travestileri istanbul travestileri