ERKEN BOŞALMADAN KURTULMANIN YOLLARI

Erken boşalma travestiler ve partnerleri için en büyük sorunlardan biridir. Sex in en güzel anında her iki tarafta hüsrana uğrayabilir. Bunun için erken boşalma sorununun püf noktalarını sizler için paylaşacağız.

Travestilerin bu konuda büyük oranda sıkıntılarının olduğunu görmekteyiz. Gerek kullanılan ilaçlar gerekse yapılan araştırmalar bize travestilerin pek çoğunun erken boşalma sorunu yaşadığını göstermektedir. Sizler de eğer erken boşalma sorunu yaşıyorsanız bu sorunun üstesinden gelmek aslında çok da kolaydır.

Erken boşalmadan kurtulmak için öncelikle çiftin özgürleşmesi gerekmektedir. Travesti ve erkek diledikleri şeyleri seks sırasında yapabilir pozisyona gelebilmeleri ve kadının kendi başına bir takım eylemler ile boşalma denetimi kazanması gerekmektedir. Yani kadının boşalması için illa ki bir penise ihtiyacı yoktur bu yüzden kadın boşalma denetimi yaparak sorumluluk almalıdır.

Seks İstanbul travestileri için romantizm, arzulanmak, dokunmak, hissetmek ve boşalarak sonuca ulaşmadır. Ancak erkek için aynı şeyleri söylemek mümkün değildir, seks bir erkek için; rahatlama, boşalma anlamına gelir bu yüzden erkekler seks sırasında boşalmaya odaklanmaması gerekmektedir. Boşalmaya odaklanan erkelerin pek çoğu erken boşalma ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Erken boşalma sorunundan kurtulmak için bir takım farklı yöntemler vardır. Ancak bunların en başta geleni tamamen psikolojik olarak kafada olayı çözmektir.

Erken boşalma sorunu yaşamamak için öncelikle kendinizi rahat bırakmalısınız ve tamamen vücudunuzu partnerinize teslim etmelisiniz. Vücudunuzdaki tüm kaslardan arının sıkmayın kendinizi ve rahat bırakın, böylece erken boşalma sorunu biraz olsun giderilecektir.

Boşalma sırasında aklınıza farklı şeyler getirebilirsiniz, ve boşalmayı düşünmeyin partnerinizi düşünün, tenine dokunun, hissedin… Erken boşalma tamamen psikolojik bir problemdir bunu hallettiğiniz zaman hiçbir şekilde ilaç ve diğer farklı yöntemlere gerek kalmayacaktır. Sık sık partner değiştiren kişilerde de erken boşalma sorunu görülebilmektedir. Aşırı derecede aceleci kişilerde de yine aynı şekilde erken boşalma sorunu görülebilmektedir.

Erken boşalma ciddi bir problem olmakla birlikte çözümü de bir hayli kolay bir rahatsızlıktır. Fakat pek çok kişi bunun çözümünü aramayı değer görmemektedir. Bu yüzden erken boşalma sorununda bir ilerleme de gözlemlenemez. Erken boşalma sorunu yaşamanız halinde en yakın bir cinsel terapi uzmanına giderek durumu anlatmalı ve tavsiye almanız gerekmektedir. Aksi halde mutsuz bir cinsel yaşamınız olabilir.

error: Content is protected !!
Bursa Travestileri istanbul travestileri