PENİS BOYU İLE İLGİLİ TRAVESTİLERDE YAŞANAN TAKINTI DURUMLARI

Travestiler her zaman toplumda penislerinin gücü ile ilgili bir takım argümanlar oluşturulmuştur. Örneğin küçük bir erkek çocuğuna “göster oğlum amcana pipini” demek bile aslında yanlıştır. Çünkü çocuk o küçük yaşlarda penisinin önemli bir organ olduğunu ve bu aynı zamanda gücü temsil ettiğini fark edebilir, eğer bunu fark ederse bu çocuğun büyüdüğünde bir cinsel terapi uzmanına rahat şekilde gitmesi ve durumunu anlatması asla beklenemez. Bu yüzden bizler aslında çocuklarımızı yetiştirirken ne yapıyoruz buna bakmalıyız, yaptığımız davranışlarımıza odaklanmalıyız. Her zaman en iyisini yapmak için çocuklarımızın eğitimlerinde dikkatli ve tedbirli davranmalıyız.

Penis boyu tüm dünyada merak edilen ve sürekli olarak güç göstergesi durumuna getirilen bir durumdur. Aslında hiç alakası olmayan bir durumdur. Penisi büyük olan kişinin bir kadını daha iyi tatmin edeceği gibi yanlış bilinen bir takım unsurlar vardır. Fakat penisi büyük olan bir kişi kadını tatmin edemeyebilir, bu tamamen ütopik bir düşünce ve yanlıştır.

Penis boyu ürologlar tarafından 8 ile 18 cm arası penisler normal olarak kabul edilmektedir. Eğer penis boyunuz 8 cm altında ise ürologlar tarafından yapılacak olan müdahaleler ile büyüme sağlanabilmektedir. Fakat travesti bireyler çoğu zaman kendilerine olan güvensizliklerinden dolayı penis boylarının küçük olmasına ilişkin bir düşünceye kapılabilmektedir, bu da tamamen güvensizlikle alakalı bir durumdur.

Yani kısacası penis boyu o kadar kafaya takılacak bir durum değildir, önemli olan işlevi sözcüğü bir kez daha geçerli olmaktadır. Çünkü partneri mutlu etmek için penis ve sizin davranışlarınız ile birlikte bir bütün olarak kadın sizi algılar, 10 cm penisi olan bir erkek çok iyi sevişerek bir kadını boşaltabilirken 15 cm penisi olan bir erkek kadınla girdiği ilişkide kadını boşaltamamaktadır. Bu yüzden penis boyu tamamen insanlar tarafından hiçbir bilimsel temele dayandırmadan ortaya atılmış yanlış bir durumdur. Sizler de eğer aklınızda penis boyunuz ile ilgili düşünceleriniz varsa hemen onları temizleyin aksi halde bu sizde güvensizliğe ve ileride sertleşme problemlerine sebep olabilir.

error: Content is protected !!
Bursa Travestileri istanbul travestileri