Travesti Ortamında Hoşgörü

Travestilerle yaşamak kolay değildir. Tıpkı her insanda olduğu gibi onlar için hoşgörülü olmalısın, insanların hormonlarını kontrol edemediğini, ancak hormonları tarafından yönlendirildikleri şekilde yaşadığını unutmayın.

Tarihin her tarafında bu sorular ile karşılaşacaksınız Her kavim her geçen gün insanlardan hayatın ilerleyen dönemlerinde gelişen bir akım değildir. İnsanlar cinsiyete bakılmaksızın herkes için sevgi ve sevgi hissedebilirler. Bir erkek yalnızca bir kadına aşık olamaz, ama bazen bu tür ilişkiler sadakat ister. Bu ilişkide olan insanlara travesti ismi verilmiştir. Sıklıkla kötü gözlerle bakılıyor olsa da dostluklara ve arkadaşlıklara sadıktırlar. asla bir ihanet ile karşı karşıya kalmazsınız.

Çünkü onlar başkaları tarafından dışlanır, grup halinde takılırlar ve kendilerini nasıl eğlendireceklerini bilirler. Büyük şehirlerde travesti hayatlarını daha rahat ve ahenkli bir şekilde sürdürür; iş fırsatları çevreye daha sıcaktır ve batı kültürlerine yakın olan insanlar kendi kişiliklerine ve özgür yaşamlarına önem verir, bu nedenle onlardan birisi olarak görürler. Toplu taşıma araçlarında, parklarda alışveriş merkezlerinde ve spor salonlarında rahatlıkla takılabilirler. Hiç süphesiz olması gerekde tamda bu idi. İnsanlar özgürlüğün en iyi yaşam koşullarını sağlarlar. Büyük şehirlerde bu konforu bildikleri için İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde yaşıyorlar.

error: Content is protected !!
Bursa Travestileri istanbul travestileri