Travestiler İçin Güzelliğin Önemi

Travestiler için güzelliğin önemi herşeyden başta gelir özellikle İstanbul travesti topluluğu güzelliklerine ayrı bir düşkündür. Güzelliğine önem veren travestiler için biraz ipucu vermeye ne dersiniz?

Güzellik Nedir Ki

Güzellik her kadının sahip olmak istediği, sahip olmak için ise elinden gelen bütün çabaları sarf ettiği, temel bir istektir. Güzellik basit bir deyişle her bakışında hayranlık uyandıran, estetik değil, doğaldan gelen bir şeydir. İnsanlar güzel sözcüğünü genelde iyi anlamına gelen bir cümle için, beğendikleri kişilere söylerler. Her kişiye göre güzelliğin tanımı başkadır, birine göre güzel olan kişi diğerinin güzelinin yanında çirkindir.

Her kadın güzellik ve fizik konusunda kendinden iyi olduğunu düşündüğü hemcinslerini kıskanır. Üstelik ortada bir erkek söz konusu ise kadınlar karşısındaki kadınlardan güzel olmak isterler. Zaten yapılan bir araştırmaya göre kadınların hemcinslerini kıskandırmak için süslendikleri belirlenmiştir. Bir kadın için olmazsa olmazlardan biridir güzellik. Güzellik kadınları tanımlayan bir bütün olarak tanımlanmıştır.

Travestiler İçin Güzelliğin Önemi

Her travesti güzel olmak ister tabi ki de. Her kadının da güzellik yöntemi de değişiktir muhtemelen. Her ünlünün olduğu gibi kadınların da kendine ayırdığı ve güzelleşmek için çaba harcadığı zamanlar vardır.

Doğal Ürünler

Travestiler her zaman ciltlerine, fiziklerine ve saçlarına en doğal, zarar vermeyen maddeleri kullanmak isterler.

Spor Güzellik sadece yüzün güzelliği demek değildir. Güzellik baştan aşağı tüm vücudun güzelliği demektir, fiziğin de güzelliği ve sağlıklı yaşam için spor yapılmalıdır.

Makyajın Sağladığı Güzellik

Makyaj ile güzel olmak için bile sürekli sade, doğal güzelliği ortaya çıkaracak makyaj kullanırlar.

Doğuştan Gelen Güzellik

Yapay ürünler dışında doğuştan gelen güzellikte vardır ki, her kadının isteğidir. Her kadın yeni doğmuş bebek gibi doğal yumuşak, pürüzsüz bir cilde sahip olmak ister.

Estetik Güzelliği

Kadınlar son çıkış yolu olaraktan estetik yaptırmakta bulurlar çareyi. Yaptıkları işe yaramayınca başka yapacak bir çare bulamadıkları için estetiğe başvururlar.

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!