Travestiler Sex Yaparken Kendinize Güvenin

Yatağa girdiğinizde fedakarlık veya fedakar olduğunuzu düşünün.Her ikisinin ortasını bulmak istiyorsanız, kendinize güvenerek başlayabilirsiniz.

DUŞ ALIN: Yatağa girmeden önce güzel bir duş alın, kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur ve ayrıca kan dolaşımını hızlandırarak duyarlılığınızı artırmanıza yardımcı olur.Ayrıca partnerinizin tadını aldıkça daha çabuk ereksiyon olacaksınız çünkü dokunmalara daha duyarlı olacaksınız.

ÖN SEVİŞME ÖNEMLİ: Sadece öpüşmenin ve dokunmanın iyi bir cinsel yaşam için yeterli olmadığını söylüyorlar bunun için kendinizi biraz geliştirin.Çünkü travesti partnerinizz ile yapacağınız fantaziler, cinsel yaşamınıza karşılıklı güveni tetikleyecektir.Konuşurken partnerinizin eline dokunun, travesti, eşinize masaj yapın ve yatakda partnerinizin vücudunu okşayın.

SİGARADAN KAÇININ: Sigara östrojen düzeylerini düşürüyor ve cinsel gücünüzü azaltıyor biliyormusunuz?Bu libido üzerinde ciddi ciddi sorunlara neden olur.Sigarayı terk etmek, doğurganlığınızı artırmak da dahil olmak üzere birçok hastalığın önlenmesine yardımcı olur.

BOL BOL SPOR YAPIN: Egzersiz, düzenli spor yapan kişilerin cinsel performanslarının arttığını ortaya koyuyor. Spordan sonra, vücutta salgılanan endorfin seviyesi, yani mutluluk hormonu artmakta, sinirlilik ve stres hiç birşey kalmamaktadır. Vücut ısısı sporla birlikte artar. Yani daha kolay seks için hazırlanmaya başlıyorsun.

Yatakda Sex Oyunları Oynayın: Yatakda sex oyunları oynamak travesti partnerinize ne gibi şeyler yaptığınızı söyleyemezseniz, erotik oyunlar konusunda yardım alabilirsiniz. Sex oyunları oynamak veya masum fanteziler sizi heyecanlandıracaktır.

SEX YAPARKEN KONUŞMAKTAN KORKMAYIN: İstanbul travestileri, erkeklerin cinsellik deneyimine güvenmek istediklerini söylemekten utanıyor ve erkekler ne yapacaklarını biliyor. Bu şekilde, mutsuz bir cinsel yaşam ortaya çıkar. Aslında, erkeklerin büyük bir çoğunluğu yatakta konuşmaktan hoşlanıyor. Yatakta mutlu olmak istiyorsanız, sevdiğiniz adamla konuşmaktan çekinmeyin. Ancak bunu yaptığınızda, kelimeleri doğru ayarlamanız gerekir. Örneğin ‘…. yaptığında çok iyi hissediyorum’ ya da ‘…yapman çok hoşuma gitti’ gibi. Partnerinizin de kendine güvenmesini sağlayacak bu cümleler daha iyi bir cinsel birlikteliğe de yardımcı olacak.

 

error: Content is protected !!
Bursa Travestileri istanbul travestileri