Travestiler Yeni Yıl Hazırlığı

Travestiler için yeni bir yılın başlanğıcında bambaşka hayatlar ve ortamlar için hazırlıklar şimdiden başladı. 2018 yılının son günlerinde alışveriş ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak için kara kara düşünen travestiler artık inetner üzerinden hediye seçmek yerine bire bir dışarı çıkarak kendileri alışveriş yapmayı tercih ettiler. Son 1 kaç gün kala yeni bir yılın heyecanı içerisinde olan İstanbul travestileri çeşitli alışveriş merkezleri ve mağazalara akın etmeye başladırlar. Alışveriş tutkunu olan travesti bireyler bu senede gelenekleri bozmayıp bol bol hediye alışverişi yaptılar.

Kendileri, arkadaş ve aile çevlereleri için bu gibi durumlarda duyarlı olan travestiler kendilerini ihmal etmedikleri gibi aile ve arkadaş çevrelerinide ihmal etmiyolar. Bir alışveriş tutkunu olan bireyler sık sık alışveriş yaptıkları bilinmekte fakat bu özel ve mutlu günde bu hobilerini ve  çabalarını aile ve arkadaş çevresi için harcamaktadırlar.

Travestilerin Mekan Seçimi

Yılbaşı eğlencesi kaçınılmazdır özellikle travestiler için eğlenmek doğanın en büyük kanunudur. Her yeni yıl gibi bu yılda travesti ve diğer mekanlar dolup taşacak ve herkes kendini sokakalar atacak. Yeni bir yıl yaklaşırken travesti bireyler için alışveriş tutkunu olduklarını dile getirmiştir hiç şüphesiz eğlence konusundada tutkun oldukları herkes tarafından bilinir. Çeşitli mekan, bar ve club lerde 2019 yılına girecek olan travestiler özellikle İstanbul Ve Ankara travestileri gece hayatı ile birlikte yeni bir yıl kutlayacaklar.

Yeni umutlar, yeni aşklar ve bol kazançlı bir yıl temenni eden travestiler eğlenmek ve alışveriş yapmak için yeni yılı bahane ettikleri gibi eğlence hayatlarında asla vazgeçmezler. Eğlenmek onlar için başlı başına bir hobi ve yaşam tarzıdır. Taksim sokaklarında çılğınlar gibi 2018 yılına veda edecek olan travestiler 2019 yılında yeni hayal ve umutlar ile güzel bir gece yaşayacaklar. Yaşamları boyunca herzaman gülmek ve eğlenmek isteyen travesti arkadaşlarıma 2019 yılı sağlık, mutluluk, ve bol kazançlar getirmesini temenni ediyoruz.

2018 yılının bu son günlerinde yaşamları boyunca en güzel şeyleri hak eden travesti arkadaşlarımıza şimdiden iyi yıllar dilemek boynumuzun borcudur şimdiden İyi Yıllar..

error: Content is protected !!