Travestilerin Doğal Hayatı

Travestilerin doğal hayatı her insan ve canlı gibi rutin halde ilerlemektedir. Diğer insanlardan hiç bir farkları yoktur hayatlarında ama kendi dünyaları başkadır tabiki.

Diğer insanların günlük yaşantıları tamamen rutin olarak ilerler iş’e git eve gel vs gibi. Travesti bireylerinde bu rutin hayattan peek bir farkları yoktur aslında onların iş yerleri kendi evleride olsa monoton ve sıkıncı  bir gün’e merhaba derler. İnsanlar geçimlerini sağlamak ve kendi ayakları üzerlerinde kimseye muhtaç olmamak için çalışırlar tabiki travesti bireylerde öyle. Kimseye muhtaç değillerdir ve herzaman kendi işlerini kendilerini halletmesini bilirler tıpkı halkımız gibi.

Ev  kadınlarının günlük yaşamlarında ev işi, temizlik diye ilerler travestilerin bu hayattan bir farkı yokdur aslında sizler her nekadar onlara diğerleri gözü ile baksanızda onların siz bayanlardan fazlası var eksiği yoktur. Ev işlerini temizlik, tarzu günlük yapılan işleri sizlerden daha iyi becerebildikleri doğrudur. Makyaj’ısizlerden iyi yemekleride bir o kadar mükkembeldir çünkü yıllardır kendi ayakları üstünde duran insanlardır nerde ne yapacaklarını gayet iyi bilirler.

Söz kadınlıkdan açılmışken gece hayatı ve eğlenmeyide çok iyi bilirler haftanın 1 günü muhakkak gece club ve baralara çıkmayı ihmal etmezler. Güzelliklerine ve estetik operasyonlarına düşkündürler her zaman bakımlı ve güzel olmak en başta gelen prensibleri arasındadır. Kendileri kadın olarak gören çoğu insandan kadındırlar ellerinden her meziyet ve hüner gelir.

İstanbul’da yaşamak onlar için zor olsada bu zor hayatın ike her daim başa çıkmayı iyi bilirler makale başında dile getirdiğimiz gibi her zaman kendi ayakları üzerimnde durmuşlardır.. Hayvanları çok sever ve herzaman korurlar muhakkak 10 travesti’den 8 inin evinde bir evcil hayvanları vardır. Klasik günlük hayatlarını evlat edindikleri hayvanlara ayırırlar çoğu zaman park’larda birlikte vakit geçirir ve ihmal etmezler. Dost canlısı insanlardır travestiler dost kazanmayı çok iyi bilirler zamanında yedikleri kazıklar neticesinde insanlara temkinli yaklaşmayı çok iyi becerirler ve haklılardır. Sziler için Travesti demek onlar için pek taktıkları bir durum değildir onlar özlerinde sizlerden daha çok kadındır. Artık travesti nüfus oranı her geçen gün artmakta ve onlarda bizden birileri olmayı her zaman becermişlerdir onları anlamsız ve manasız dışlamak yerine bizlerden biri gibi görüp bu zorlu yaşantılarında onlara destek çıkmak sizlere hiç bir şey kaybettirmez.

Kimileri onlara kötü gözle bakmayı asla ihmal etmez pekala neden? Onlar bu zorlu hayatı istedikleri içinmi bu yolda olduklarını hiç bir zaman düşünmezler onlara hiç bir zaman bir fırsat vermezler. Acaba küçükte olsa bir fırsat vermek gerekmezmi? Lütfen at gözlüklerini çıkarıp hayata kendi gözleriniz ile bakın onlar bizden birileri ve bu zorlu yolda herzaman desteğe ihtiyaçları var.

 

error: Content is protected !!
Bursa Travestileri istanbul travestileri