Yükselen Burcun Önemi Nedir?

Travestilerin çoğunluğu neredeyse hemen hemen her gün  burçlarının özelliğini takip etmektedir. Özellikle yükselen burçlarının önemine dikkat eden travesti bireyler için bu konu gerçekten çok önemli.

Yükselen Burç Nedir?

Doğum anında, doğum yerinin doğusunda başka bir ifadeyle, kişinin doğum anında doğuya doğru bakıldığında, ufukta görülen yıldız takımına yükselen burç denir.

Yükselen burcun herkeste farklı olmasının nedeni, Dünya ile burç kuşağı arasındaki ilişkinin her dakika hareket halinde olmasıdır. Bu nedenle yükselen burç hesaplanırken doğum saati büyük önem taşır.

Çok ciddiye alınmasa bile, astroloji dünyası için yükselen burç çok önemli bir etkendir. Güneş burcundan daha önemli bir etkiye sahip olduğu hatta kaderinizi belirleyecek öneme sahip olduğu söylenir.

Yükselen Burcun Önemi

Tam anlamıyla olmasa bile dış görünüş üzerinde özelliklede surat yapısı üzerinde etkisi vardır. Sağlık durumunu yakından etkilemektedir. Astrolojide sağlık durumu ile ilgili ihtimaller hesaplanırken yükselen burcun hesaplanmasına başvurulur. Hangi konularda başarılı olabileceğiniz, yetenekli olduğunuz ve olabileceğiniz alanlar, üzerinde etkisini gösterir. Beyninizin nasıl çalıştığı, beyin gücünü nasıl kullandığınız, kendinizi ifade edebilme gücünüz, gibi durumlarla yakından ilgilidir.

Yaşam şartları içerisinde Şanslı olup olmayacağınız da yükselen burcun etkileri tarafından belirlenir. Hangi konularda başarılı olup, şansınızın döneceği, hangi alanlarda başarılı olabileceğiniz, hangi yollarla para kazanabileceğiniz hangi durumlar yüzünden zarara uğrayacağınız yine yükselen burcun etkisi ile belli olur.

Çocukluğunuzun hatırlamakta zorlandığınız dönemlerinin nasıl geçtiğini ve gelecek günlerde yaşama ihtimaliniz olan durumları yükselen burcunuzun sayesinde öğrenebilirsiniz.

Görüldüğü gibi yükselen burç hiçte hafife alınmayacak etkilere sahiptir. Doğduğunuz saati biliyorsanız şanslısınız çünkü hayatınıza önemli etkileri olan yükselen burcunuzu bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

error: Content is protected !!
Bursa Travestileri istanbul travestileri